Wyposażenie ferm i kurników

Systemy karmienia

Oferowane przez nas wyposażenie kurnika obejmuje m.in. profesjonalne systemy karmienia dla brojlerów, indyków, niosek oraz gęsi i kaczek. Sprzęt i rozwiązania, które proponujemy pozwolą na wdrożenie zmian niosących ze sobą dużą oszczędność nakładów pracy oraz paszy. Warto również zaznaczyć, że systemy te są urządzeniami łatwymi do czyszczenia. Można bez jakichkolwiek problemów zadbać o ich pełną funkcjonalność. Nasze systemy karmienia gwarantują przyrosty już od pierwszych dni.

Silosy paszowe Przenośnik spiralny Linia karmienia

Systemy ogrzewania

Systemy ogrzewania są stosowane do ocieplania budynków inwentarskich w celu zapewnienia komfortowych warunków do hodowli drobiu. Stosujemy nagrzewnice SUPER STAR i MEGA STAR , które zostały skonstruowane specjalnie do ogrzewania ferm drobiarskich, charakteryzują się palnikiem całkowicie odpornym na zapylenie. Jako element wyposażenia kurników sprzęt ten sprawdza się nawet w trakcie długotrwałej oraz intensywnej eksploatacji. Jest prosty w obsłudze i odporny na wiele niekorzystnych warunków zewnętrznych. Dzięki niemu w budynkach inwentarskich będą Państwo mogli utrzymać warunki najbardziej odpowiednie dla danej hodowli.

NW 40 Agro NW 50 Agro

Systemy pojenia

Wśród licznych rozwiązań, które oferuje nasza firma, znalazły się także nowoczesne systemy pojenia. Zaprojektowano je w taki sposób, aby przyczyniały się do optymalizacji czasu pracy, znacznej poprawy jej komfortu, jak również bardziej ekonomicznego wykorzystania wody. Najważniejsze jednak okazało się zapewnienie ptakom w pełni swobodnego (a co za tym idzie także i stałego) dostępu do świeżej wody. Wszystkie systemy, które proponujemy, posiadają także zabezpieczenia, które pozwalają ograniczyć do minimum zanieczyszczenia dostające się do wody spożywanej przez zwierzęta.

Dosatron

Systemy wentylacji

Żeby proces produkcyjny przebiegał bez komplikacji, a jego efektywność była na najwyższym poziomie, niezbędne jest zastosowanie właściwej wentylacji pomagającej w utrzymaniu mikroklimatu optymalnego dla danego typu produkcji drobiarskiej. Wentylacja ma na celu wiele zadań. Podstawowym jest rotacja powietrza, czyli wymiana zużytego na świeże. Nie należy zapominać także i o tym, że kluczowe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz usunięcie z powietrza różnego rodzaju związków, takich jak: para wodna, amoniak, siarkowodór, dwutlenek węgla, czy inne gazy, które są emitowane przez zwierzęta. W naszej ofercie odnajdą Państwo wyposażenie ferm drobiu, które pozwoli sprostać takim warunkom oraz zapewnić całemu inwentarzowi odpowiednie, sprzyjające prawidłowej hodowli warunki. Firma oferuje sprawdzone urządzenia do wentylacji mechaniczne, mamy więc całkowitą pewność, że sprostają one powierzonym im zadaniom.

Wloty powietrza

MONTAŻ

Posiadamy ekipy montujące urządzenia drobiarskie. Są to doświadczone ekipy , które przy wykonywaniu prac posługują się profesjonalnym sprzętem. Współpracujemy z ekipą montującą ekrany podsufitowe i kalenice. Ekipa szybko i profesjonalnie wykonuje powierzone jej prace.

SERWIS

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest zapewniony dzięki szybkiej reakcji na zgłoszoną awarię. Ekipa w krótkim czasie dociera do klienta.

tel: 781 367 237