Paszociąg spiralny, silosy paszowe

Dla tych z Państwa, którzy poszukują wygodnych w użytkowaniu i przede wszystkim funkcjonalnych systemów, zwiększających wydajność hodowli oraz redukujących koszty jej utrzymania, przygotowaliśmy nasze rozwiązania systemowe. Są to zarówno silosy paszowe, jak przenośniki oraz linie karmienia.

Zadbaliśmy o to, aby wśród naszych propozycji znalazł się także funkcjonalny paszociąg spiralny, dostępny w różnych wariantach (55, 75, 90, 125).

Dzięki temu mamy pewność, że będziemy w stanie dostosować rozwiązania systemowe zarówno do wielkości hodowli, jej typu (inne pojemniki na paszę stosujemy w przypadku indyków, inne zaś w przypadku hodowli kur), jak również ukształtowania budynków inwentarzowych. Doradzimy także Państwu przy wyborze konkretnych elementów tworzonego na zamówienie systemu. Pragniemy podkreślić, że tego typu urządzenia z pewnością przyspieszą wykonywanie podstawowych prac, jak również pozwolą zredukować do minimum straty paszy – np. wskutek rozsypania jej przez zwierzęta.

Zapewniamy, że wszystkie elementy przygotowywanych silosów, paszociągów oraz innych elementów zostają wykonane z trwałych i w pełni bezpiecznych dla zwierząt tworzyw. Nie mamy więc wątpliwości co do tego, iż okażą się one rozwiązaniem na lata.

Przygotowując dla Państwa zarówno nowoczesny paszociąg spiralny, jak również wydajne w swojej pracy silosy paszowe, zadbaliśmy o to, by wszystkie te rozwiązania były przede wszystkim funkcjonalne. Otwarci na wszelkie sugestie naszych Klientów mamy okazję stale doskonalić dostarczane Państwu realizacje. Aktualnie w naszej rozbudowanej ofercie odnajdą Państwo rozbudowane systemy karmienia indyków, niosek, gęsi, kaczek, czy też brojlerów. Ze względu na starannie opracowaną budowę oraz sposób działania – pozwalają one oszczędzić dużą ilość paszy oraz nakładów pracy. Tym samym – przyczyniają się do obniżenia jej kosztów i zwiększenia efektywności. Ponadto – są to systemy, które w prosty sposób można utrzymać w czystości. Oferowane przez nas paszociągi spiralne, silosy paszowe oraz inne elementy systemów karmienia zagwarantują przyrost już od pierwszych dni jego użytkowania.